Muži

Pravý prúd

Dávid Molčan(Uzovské Pekľany)223 bodov
Matúš Janiga(Šindliar)209 bodov
Vladimír Ružbarsky(Hermanovce)208 bodov
Patrik Sova(Lúčka)116 bodov
Patrik Molčan(Krivany)50 bodov
Anton Adamčík(Lažany)38 bodov
Mikuláš Hudák(Krivany)36 bodov
Jakub Marton(Gregorovce )30 bodov
René Lukač(Hrabovec A)30 bodov
Ján Kostelnik(Chmiňany)27 bodov
Braňo Rodziňák(Šarišské Michaľany)24 bodov
David Kazimír(Hubošovce)21 bodov
Ján Tomko(Lažany)15 bodov
Dominik Sedlák(Jakubovany)13 bodov
Samuel Jančuš(Ďačov)12 bodov
Štefan Mizerák(Lúčka)10 bodov
Dominik Čarák(Tichý Potok)8 bodov
Juraj Hudák(Krivany)7 bodov

Ľavý prúd

Martin Probala(Hermanovce)300 bodov
Matej Kravec(Uzovské Pekľany)180 bodov
Jakub Adamčik(Šindliar)160 bodov
Štefan Mizerák(Lúčka)115 bodov
Marián Svoboda(Gregorovce )67 bodov
Martin Kuchár(Krivany)62 bodov
František Tomko(Lažany)31 bodov
Martin Hatala(Chmiňany)30 bodov
Erik Kosár(Hrabovec A)29 bodov
Marek Ďurica(Tichý Potok)26 bodov
Adam Kazimír(Hubošovce)23 bodov
Ľuboš Maďar(Jakubovany)18 bodov
Rudolf Knut(Ďačov)17 bodov
Joachim Mikloš(Šarišské Michaľany)17 bodov
Patrik Sova(Lúčka)2 bodov

Rozdeľovač

Samuel Kravec(Uzovské Pekľany)285 bodov
Igor Sedlák(Šindliar)197 bodov
Ľubomír Urda(Lúčka)118 bodov
Marek Tomáš(Hermanovce)114 bodov
Vratko Samsely(Lažany)66 bodov
Denis Maďar(Gregorovce )54 bodov
Samuel Škvarla(Hubošovce)41 bodov
René Nižník(Jakubovany)37 bodov
Marek Viazanko(Chmiňany)34 bodov
Radovan Bujňáček(Ďačov)33 bodov
Marek Pigula(Šarišské Michaľany)31 bodov
František Salasovič(Hrabovec A)27 bodov
Jozef Šimko(Krivany)23 bodov
Milan Červeňák(Tichý Potok)17 bodov

Bčko

Jakub Probala(Hermanovce)210 bodov
Adam Kravec(Uzovské Pekľany)177 bodov
Šimon Guľaša(Lúčka)154 bodov
Kamil Lazorík(Ďačov)73 bodov
Sebastián Kačmarčík(Hrabovec A)67 bodov
Štefan Stachoň(Chmiňany)65 bodov
Martin Imrich(Šindliar)51 bodov
Marek Porač(Hubošovce)43 bodov
Erik Miškuf(Lažany)41 bodov
Jakub Seman(Šarišské Michaľany)38 bodov
Matej Revák(Tichý Potok)33 bodov
Martin Mican(Gregorovce )32 bodov
Jozef Zontág(Krivany)27 bodov
Dominik Tupta(Lažany)22 bodov
Peter Šatala(Jakubovany)19 bodov
Patrik Vaňo(Gregorovce )16 bodov
Michal ml. Kulpa(Tichý Potok)9 bodov

Stroj

Maroš Dugas(Hermanovce)233 bodov
Stanislav Okruhľanský(Uzovské Pekľany)190 bodov
Michal Hodoši(Lúčka)184 bodov
Dávid Imrich(Šindliar)134 bodov
Tomáš Olejár(Chmiňany)50 bodov
Nikodém Miškuf(Lažany)50 bodov
Ján Semančík(Gregorovce )36 bodov
Damián Goliaš(Hrabovec A)35 bodov
Adam Štellmach(Hubošovce)33 bodov
Peter Gargalík(Jakubovany)31 bodov
Matej Ondko(Ďačov)23 bodov
Marek Dlugoš(Krivany)19 bodov
Jozef Ščerba(Krivany)19 bodov
Michal st. Kulpa(Tichý Potok)18 bodov
Matúš Pusty(Šarišské Michaľany)15 bodov
Peter Pusty(Šarišské Michaľany)7 bodov

Sací spoj

Stanislav Pošefka(Uzovské Pekľany)256 bodov
Maroš Poremba(Lúčka)174 bodov
Maroš Sedlák(Šindliar)114 bodov
Dávid Dugas(Hermanovce)113 bodov
Dávid Kočan(Chmiňany)81 bodov
Marcel Miškuf(Lažany)70 bodov
Michal Porač(Hubošovce)48 bodov
Svorad Andraščik(Šarišské Michaľany)44 bodov
Dávid Timko(Krivany)43 bodov
Richard Sobota(Ďačov)28 bodov
Dávid Kišš(Gregorovce )24 bodov
Gabriel Švec(Hrabovec A)21 bodov
Ľubomír Revák(Jakubovany)17 bodov
Dávid Kolcún(Krivany)16 bodov
Jozef Filičko(Tichý Potok)16 bodov
Matúš Prco(Krivany)12 bodov

Kôš

Peter Roják(Uzovské Pekľany)256 bodov
Martin Raslavský(Lúčka)174 bodov
Stanislav Imrich(Šindliar)114 bodov
Ondrej Tomáš(Hermanovce)113 bodov
Marek Mikovič(Chmiňany)81 bodov
Erik Grega(Krivany)71 bodov
Matej Amrich(Lažany)70 bodov
Daniel Skladaný(Hubošovce)48 bodov
David Kolpak(Šarišské Michaľany)28 bodov
Pavol Štefčák(Ďačov)28 bodov
Patrik Vaňo(Gregorovce )24 bodov
Samuel Bražina(Hrabovec A)21 bodov
Denis Galdun(Jakubovany)17 bodov
Jakub Vojtek(Šarišské Michaľany)16 bodov
Kristián Lesný(Tichý Potok)16 bodov

Ženy

Pravý prúd

Patrícia Guľašová(Lúčka)197 bodov
Annamária Mertinková(Brezovica)30 bodov
Katarína Lešková(Šindliar)22 bodov
Veronika Chomiaková(Hubošovce)22 bodov
Mária Hirková(Gregorovce )20 bodov
Jarka Halasová(Šindliar)19 bodov
Dominika Ďuricová(Brezovica)18 bodov
Michaela Šimčiková(Šarišské Michaľany)11 bodov
Erika Lukáčová(Chmiňany)7 bodov
Timea Timková(Gregorovce )7 bodov
Monika Krajňáková(Chmiňany)6 bodov

Ľavý prúd

Zuzana Mizeráková(Lúčka)111 bodov
Erika Cvancigerová(Brezovica)60 bodov
Dominika Liptáková(Hubošovce)43 bodov
Simona Molčanová(Šarišské Michaľany)40 bodov
Ľubica Lešková(Šindliar)39 bodov
Nikola Platková(Šindliar)27 bodov
Miriam Martonová(Gregorovce )20 bodov
Mária Pastirčáková(Chmiňany)10 bodov
Renáta Krajňáková(Chmiňany)9 bodov

Rozdeľovač

Viktória Sedláková(Šindliar)107 bodov
Henrieta Vrábľová(Lúčka)73 bodov
Pavla Kuchárová(Brezovica)46 bodov
Katarína Ondrijová(Hubošovce)39 bodov
Ester kurimská(Šarišské Michaľany)36 bodov
Pavlína Haborákobá(Gregorovce )29 bodov
Lenka Miškufová(Chmiňany)18 bodov
Mária Hirková(Gregorovce )11 bodov

Bčko

Daniela Ďuricová(Brezovica)95 bodov
Dominika Kazimírová(Hubošovce)53 bodov
Barbora Jusková(Šarišské Michaľany)50 bodov
Nikola Platkova(Šindliar)40 bodov
Andrea Poráčová(Lúčka)36 bodov
Anna Balogová(Šindliar)31 bodov
Zuzana Semančíková(Gregorovce )28 bodov
Lucia Makarová(Chmiňany)26 bodov

Stroj

Frederika Sedláková(Šindliar)113 bodov
Patrícia Porembová(Lúčka)93 bodov
Veronika Ďuricová(Brezovica)41 bodov
Simona Kostelníková(Chmiňany)39 bodov
Kristína Bartošová(Hubošovce)32 bodov
Viktória Semančíková(Gregorovce )22 bodov
Miroslava Vargová(Šarišské Michaľany)19 bodov

Sací spoj

Eva Maliková(Lúčka)80 bodov
Júlia Halasová(Šindliar)79 bodov
Patrícia Jusková(Šarišské Michaľany)61 bodov
Marta Ďuricová(Brezovica)59 bodov
Kristína Kuchárová(Chmiňany)30 bodov
Monika Urbanová(Gregorovce )26 bodov
Barbora Himičová(Hubošovce)24 bodov

Kôš

Eva Guľašová(Lúčka)80 bodov
Tatiana Grejtaková(Šindliar)79 bodov
Michaela Palenčarová(Šarišské Michaľany)59 bodov
Žaneta Cvancigerová(Brezovica)59 bodov
Lívia Grešáková(Chmiňany)30 bodov
Lucia Nedeljak Semančíková(Gregorovce )26 bodov
Viktória Havrilová(Hubošovce)24 bodov
Katarína Sraliková(Šarišské Michaľany)2 bodov

Tipy

Chcete na svoju súťaž štartovku?
Tak neváhajte a vyplňte tento formulár a budete mať aj vy o starosť menej pri organizovaní vašej súťaže. Odporúčame vyplniť formulár aspoň týždeň pred plánovaným spustením, aby bol čas ju pripraviť.